Viktoria Bogdanova, 1994
Eesti Meister 2019
Eesti KV võitja 2020
Eesti MV 2020 3. koht
Eesti Meister pallikavas ja lindikavas finaalid 2020
Carmen Marii Aesma, 2002
Eesti Meister 2018
Eesti MV 2020: 4.koht
Lera Teino 2002
Eesti koondise liige 2018-2019
Erika Dokutsajeva, 2005
Eesti Mesiter 2018, 2019 iluvõimlemise rühmkavades Juunioride klassis
Eesti Meister 2020
Eesti Meister palli ja lindi kavas 2020
Adelina Toom, 2004B
«Noorus Cup» 2020: 1. koht
«I love RG» 2020: 1. koht
Itaalia, ASD Vera: 2. koht
Anzelika Danilenko, 2005B
«Noorus Cup» 2020: 1. koht
International RG tournament «Snowflake» 2019: 2.koht
St. Petersbourg «Princess Cup» 2019:2. koht
Maria Muravjova, 2006
Kelly Karola Loog, 2006
Snowflake 2019: 1. koht
Elegance Cup 2019: 1. koht
Shining Star 2019: 2. koht
Sofja Krajnik, 2006B
Anastasia Martõnenko, 2006B
Varvara Fesenko, 2007
International RG tournament Snowflake 2018 ja 2019: 1. koht
«Kevadised pääsukesed» 2019: 1. koht
St. Petersbourg «Princess Cup» 2019:3. koht
Sonia Tobler, 2007
International RG tournament Snowflake 2017: 3. koht
Greece, Chalkida «Irini Cup»: 2. koht
St. Petersbourg «Princess Cup» 2019: 3. koht
Mette Mariel Merisalu, 2007
Alisa Bulgakova, 2007B
Greece, Halkida «Irini Cup» 2018: 2. koht
St. Petersbourg «Aura» 2019: 1. koht
Italy, «ASD Vera» 2019: 1. koht
Diana Jurkina, 2007B
Mija Tokman, 2007B
Diana Anufrijeva, 2007B
Katerina Korljukova, 2008B
Alina Tsuiman, 2008B
ITA, ASD Vera 2019: 2. koht
St. Petersbourg 2019: 3. koht
International RG tournament «Snowflake»: 3. koht
Polina Grigorjev, 2008B
Elo Maisa, 2008B
Ida-Virumaa Lahtised Meistrivõistlused Ilu- ja Rühmvõimlemises 3 koht.
Milana Pletnjova, 2009
Helena Teder, 2009B
Aleksandra Kotska, 2009B
Vanessa Espenberg, 2009B
Alina Klopotovskaja, 2009
Sofia Perova, 2009B
St.Petersbourg «Princess Cup» 2019, 1. koht
International RG tournament «Snowflake» 2019, 1. koht
Tartu «Diiva Cup» 2020, 3. koht
Karina Danilova, 2009B
Valeria Pilipenko, 2009B
Milana Grebenjuk, 2010B
Nicole Gussev, 2010
Elena Manuilova, 2010
International RG tournament «Snowflake 2018″ – 1.koht
„Elegance Cup“ 2019 – 2.koht
St.Petersbourg «Princess Cup» 2019 – 2.koht
Diana Metlitski, 2010
Sofia Muha, 2010
Laura Jershova, 2010B
Sofia Saprykina, 2010B
Darja Tsapalova, 2010B
Valeria di Lorenzo, 2011
Miss Valentine 2019 — 2.koht
Miss Valentine Grand Prix Tartu 2020 — 3.koht
Lootuste karikavõistlused 2020 1 etapp — 1.koht
Marianne Nesterova, 2012
Alina Ivanova, 2009B
Anisia Ivanova, 2011
Kristina Lapko, 2013