Snowflake 3-4.12.2016

7. Декабрь, 2016

3-4. Декабря в Таллинне в Лиллекюла Гимназии прошел 10. международный турнир «Снежинка 2016″. В турнире приняли участие гости из Санкт-Петербурга (Россия, клуб «Надежда») и клуб «Шарм», Псков (Россия), Великий Новгород (Россия), Витебск (Белоруссия, Школа СДЮШОР нр 1, «Принцксса спорта»), VK Janika Tallinn, VK Piruett, Irina Kikkase VK, VK Rütmika (Tartu), Narva FOUETTE (Narva), Sillamäe Kalev (Sillamäe), VK Pärl, MyGym, VK Graatsia (Keila), Viljandi SK (Viljandi), VK Excite Dance. Всего в соревнованиях приняли участие 285 спортсменок.

Результаты
result_Mini 2009 (2009)_

result_Mini 2008 B(2008)_

result_Mini 2008 A(2008)_

result_Children 2007 B(2007)_

result_Children 2007 A(2007)_

result_Children 2006 B(2006)_

result_Children 2006 A(2006)_

result_Pre-Juniors 2005 B(2005)_

result_Pre-Juniors 2005 A(2005)_

result_Pre-Juniors 2004 B(2004)_

result_Pre-Juniors 2004 A(2004)_

result_Juniors B(2003-2001)_

result_Juniors A(2003-2001)_

result_Seniors(2000 and older)_

C GRUPP
SnowFlake_2016_MINI2009C_2008C

SnowFlake_2016_2006C_2007C

SnowFlake_2016_2005C_2004C_juniorsC

Огромное СПАСИБО всем родителям кто принимал участие в организации соревнований:
Cемья Алины Цуйман
Семья Миланы Йогансон
Семья Эрики Ершовой
Семья Сони Тоблер
Семья Милены Евдокимычевой
Семья Ясны Перевозчиковой
Семья Алисы Афанасьевой
Семья Алины Мыскив
Семья Олеси Лыпко
Марина Саламатина
Павел Астапов
Светлана Малькова
Екатерина Леонова
Керли Кальюсте
Валерия Астрелина
Анна Лещенко

и отдельное спасибо секретарю Илоне Маанди и Илоне Нестерович!
Спасибо тренерам Excite Dance за помощь в организации турнира!

IMG_1422

IMG_1428

IMG_1439

IMG_1444

IMG_1448

IMG_1455

IMG_1459

IMG_1463

IMG_1469

IMG_1469

IMG_1473

IMG_1479

IMG_1484

IMG_1487


AK Tirel Sügisvõistlused

28. Ноябрь, 2016

3. Декабря в Пярну состоится турнир по акробатике «AK Tirel Sügisvõistlus». Школу Excite Dance представляет Вероника Казакова, тренер Светлана Попрядуха. Желаем Веронике удачи!
Программа соревнований:
AK Tirel Sügisvõistlus ajakava

Протокол
Tirel sᅢᄐgisvᅢᄉistlus 2016 protokoll

В соревнованиях приняли участие 8 клубов и 102 гимнаста.
Это были вторые соревнования Вероники Казаковой и из 30 участников Вероника заняла 11 место получив высокую оценку по Артистизму.
Результат Вероники Казаковой.
Общиий балл 22.7 ( 11 место), трудность 7.4 (13 место), исполнение 6.8 (7 место), композиция 8.55 (3 место).
Желаем дальнейшего трудолюбия и плодотворной работы гимнастке и тренеру!


Sügis Graatsia 26-27.11.2016, Keila

24. Ноябрь, 2016

В эти выходные 26-27.11.2016 в Кеила состоится международный турнир по художественной гимнастике «Осенняя Грация»
Cтартовый список участниц:
STARTLIST2016

Желаем девочкам ярких, чистых, эмоциональных выступлений!
Результаты
Rezults

Все Фото с выступлений добавлены на www.excite.ee в раздел Галерея Фото.


Gymnafest Finaal 21.11.2016

24. Ноябрь, 2016

21.11.2016 toimus Rahvusooperis Estonia võimlemisfestivali GymnaFest 2016 lõppkontsert, kus selgitati Eesti parimad võimlemisrühmad. Finaalvooru pääses eelvoorude tulemuste põhjal 18 rühma, kellede hulgast valis tunnustatud võimlemis- ja tantsuspetsialistidest koosnev žürii võitjad erinevate vanus- ja koondrühmade arvestuses ning GymnaFest üldvõitja.

Gymnafesti 7-12.a. vanuseklassi võitjaks kuulutati VK Excite Dance rühm Excite Dance meisterlikult esitatud kavaga „Talv“ (autor ja treener K. Lill — Drigin).

Talv Karolina Lill Excite Dance
«Talv» Excite Dance, Karolina Lill, GymnaFest 2016 7-12. vanuseklassi võitja

GymnaFest 2016 Parim võistkond Excite Dance, kava Talv

I laureaadiks valiti VK Piruett rühm Arabella ja Okasroosike kavaga „Kuupaiste“ ( autor M.Kalve, treenerid I.Tarm ja V.Tšernomorova), II laureaadiks valiti Spordiklubi Finess rühm „Kullerkupud“ kavaga „Öised rännakud“ (autor ja treener N.Kimmel).

12-16.a rühmade arvestuses oli parim Kadi võimlejate rühm Kadi noored emotsionaalselt kaasahaarava kavaga „Olen hoitud“ (autorid K.Saks ja K.Rohumäe ning treener K.Saks).
I laureaadiks valiti Tantsustuudio Remei kavaga „Amazon“ (autor ja treener M.Shabanova).

16+ vanuserühma parimaks valiti VK Janika rühm Tantsuline Eliit kavaga „Šahh-matt“ (autor E.Gorelašvili ning treenerid E.Gorelašvili ja K.Toom).

I laureaadiks valiti Tähtvere Tantsukeskuse rühm Show&Musical Eliitklass, kavaga „America“ (autor ja treener E.Gorelašvili).

Koondrühmade arvestuses tuli võitjaks VK Piruett rühm Piruett Eliit ja Showgrupp Vikerkaar, kavaga „Sõnumitooja“ (autor M.Kalve ja treenerid M.Kalve, M.Kikas ja P.Mikk).

I laureaadiks osutus SK Trefoil rühm Trefoil Show Team&TeamGym Junior, Senior Teams kavaga „Feel the power of illusioon“ (autor O.Gogoladze ja treenerid O.Gogoladze ning O.Semjonov). II laureaat oli VK Rütmika rühm VK Rütmika koondrühm kavaga «Et uus saaks alguse» (autor K.Noor ja treenerid K.Toomsalu, L. Perlin ning K. Noor)

Parimaks kompositsiooniks valiti VK Janika rühm VK Janika Tallinn Eliitrühm kavaga „Faktaalne“ (autor R.Zubko, treener M.Saidla).

ESS Kalev tunnustas eriauhinnaga parimat harrastusvõimlemise rühma, kelleks osutus Kadi võimlejad rühm Kadi noored kavaga „Olen hoitud“ (autorid K.Saks, K.Rohumäe, A. Aleksandridi. ning treener K.Saks).

GymnaFest 2016 üldvõitjaks krooniti koondrühmade arvestuses võistelnud VK Piruett rühm Piruett Eliit ja Showgrupp Vikerkaar, kavaga „Sõnumitooja“ (autor M.Kalve ja treenerid M.Kalve, M.Kikas ja P.Mikk)

Täname kõiki liikmesklubisid, treenereid, võimlejaid ja koostööpartnereid võluva võimlemisaasta eest!

Täname Gymnafest 2016 osalejaid!

GymnaFest afisha


GymnaFest 2016

14. Ноябрь, 2016

В минувшие выходные 12-13. Ноября прошел отборочный тур национального фестиваля GymnaFest 2016. В возрастной группе 7-12 лет выступало 36 групп по всей Эстонии. В финал прошла группа Excite Dance тренер Каролина Лилль (2005-2006 г.р.) с композицией «ЗИМА». В составе комманды Милана Йогансон, Эрика Ершова, Алекса Малькова, Алиса Астрелина, София Саламатина, Катарина Колландсруд, Крыт Кудевиита, Келли Карола Лоог и Олеся Каток. Поздравляем девочек с успешным выступлением и желаем чистого эмоционального исполнения композиции 21. ноября в театре Эстония на Финале!
Так же школу Excite Dance представляли группы
1. Композиция «Морячки» 1В
2. «Леди» 2А, Светлана Попрядуха
3. «Танцуй как Я!» Ольга Вихрова
4. «Поварята» 1L, Людмила Попова
5. «Посвящение родителям» 3A+5 Вероника Чудинова
6. «Убегай!» 6 группа, Каролина Лилль

Möödunud nädalavahetusel toimusid Gymnafest 2016 eelvoorud!

EEVLi poolt korraldatav suurima osavõtjate arvuga võimlemisüritus Eestis toimub taas! Ja sedapuhku tähistatakse kaht ümmargust juubelit — Gymnafest toimub 20.korda ning Eesti võimlemine tähistab 140.aastat.

Gymnafesti kahes eelvoorus osales ligemale 1200 võimlejat ning esitamisele tuli 71 omanäolist kava. 21. novembril Rahvusooperis Estonia toimuvas lõppvoorus konkureerivad Gymnafesti üldvõitja tiitlile ja muudele auhindadele järgmised rühmad:

Vanuserühm 7 — 12

Spordiklubi Fööniks — Monster high
GC Piruett rühmad Arabella ja Okasroosike — Kuupaiste
Excite Dance — Talv
Spordiklubi Finess rühm Kullerkupud — Öised rännakud
Võimlemisklubi Janika rühm Cheryl — Märkame üksteist
Sport club Trefoil- TeamGym on kõigile

Vanuserühm 12 — 16
Remei — Amazon
Kadi võimlejad — Olen hoitud
Võru Kunstikooli tantsutrupp Katariina — Põhjatee
Nimfeja — Näljased mängud

Vanuserühm 16 -…
TTÜ Tantsutüdrukud ja Saltopoisid — Fiesta
Võimlemisklubi Janika — Šahh-matt
Tähtvere Tantsukeskus — America

Koondrühmad
Võimlemisklubi Janika Tallinn — Faktaalne
GC Piruett ja Showgrupp Vikerkaar — Sõnumitooja
Sport club Trefoil — Feel the power of our illusion
OMAtsirkus — Hahetab, juba hahetab!
VK Rütmika- Et uus saaks alguse

Eesti võimlemise 140.aasta kulmineerub esmaspäeval, 21.11.2016 suurejoonelise võimlemisetendusega Rahvusooperis Estonia, kus võtavad osa Gymnafesti finaali pääsenud rühmad ning Eesti parimad võimlejad. Korraldajaks on VK Piruett.

Piletid võimlemisetendusele Rahvusooperis Estonia, on saadaval Piletimaailmas

IMG_1154

IMG_1159

IMG_1172

IMG_1188

IMG_1178

IMG_1204

IMG_1233